Teslimat Bilgileri

Siparişim ne zaman yerine ulaşır?
Siparişiniz 1 - 3 iş günü içinde stok durumuna bağlı olarak hazırlanarak kargoya verilir, saat 14:00 kadar verilen siparişler aynı gün siparişe alınır  ve sevk edilir, sonra verilen siparişler yine  aynı gün veya sonraki gün kargoya verilir ve 1 iş günü gecikmeli olarak tarafınıza sevk edilir. Kargo firmasının hizmetine bağlı olarak 1-3 iş günü içinde adrese teslim edilir. Verilen sipariş stok durumuna bağlıdır, stok bulunmadığı zamanlarda tarafınıza bilgi verilir.
Olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkendir.
 
Siparişimi nasıl takip edebilirim?
Siparişinizi Siparişlerim linkine tıklayarak takip edebilirsiniz. 7 gün 24 saat İletişim sayfamızdan irtibata geçebilirsiniz. Kargoya paketiniz verildikten sonra sistemden sipariş geçmişinizi kontrol edebilir, kargo gönderi takip kodu ile web sayfasından takip edebilirsiniz.
 
Siparişimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz. Lütfen ürününüzü teslim alırken ürün ambalajını açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz.
 
Teslimat anında adreste kimse bulunamazsa ne olacak?
Kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır. Haber formununun bırakılmasından sonra kargo firmasıyla irtibata geçerek ürününüzü alabilirsiniz. Ayrıca teslimatta ödeme seçeneğinde kargo yetkilisi ücret talep edeceğinden bizzat bulunmanız ve ödemenizi yapmanız gereklidir.
 
Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişiyi değiştirebilir miyim?
Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir. Sayfaya üye olurken verdiğiniz isim üzerine fatura kesildiğinden dolayı alıcı ismi değiştirilememektedir. Kargo adresi ayrıca değiştirilebilir.

Sipariş verirken ürün renk, model ve çeşitleri hakkında nasıl bilgi alırım?
Sayfamızda bulunan tüm ürünlerin görsel ve bilgileri, Üretici ve Distribitör firmaların sayfalarından alınmıştır. Siparişini istediğiniz ürünün renk seçeneğini öğrenmek için lütfen firmamızla irtibata geçiniz. Ürünler hakkında her türlü bilgiyi ürün sayfasından, üretici - distribitör sayfalarından ve firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Sayfamızda bulunan ürün bilgi ve görselleri değişiklik gösterebilir.
 
Teslimatta gecikme olduğunda ne yapmalıyım?
Sipariş geçmişim sayfamıza tıklayıp sipariş durumunuzu kontrol ediniz. Kargo gönderi kodu tarafınıza bildirilir, bu kod ile kargo firmasının web hizmeti üzerinden kargonuzun nerede olduğunu takip edebilirsiniz. Eğer siparişinizin teslim edilmesi 1-3 iş günü dışındaysa, 0252 413 08 23 numaralı telefondan bize ulaşınız,

Veya info@onlineyatmalzemeleri.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Dağıtım ağınız tüm Türkiye'yi kapsıyor mu?
www.onlineyatmalzemeleri.com'dan tüm Türkiye'ye teslim edilmek üzere sipariş verebilirsiniz.

Kargo Ücreti ödeyecekmiyim?

Sitemizden yaptığınız alışveriş tutarı 1.000,00 TL ve üzeri ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır. Altında ise kargo ücreti size aittir.

Teslimatta ödeme seçeneğinde ise Fatura tutarının % 1 ( bir ) i  kadar  kapıda ödeme ücreti bulunmaktadır ( ASGARİ 10,00 TL ) , bu ücret faturanıza ilave edilir, kargo yetkilisine ayrıca kargo ücreti ödemezsiniz.

Örneğin; 1.000TL lik ürün alımınızda kargo ücretsiz, kapıda ödeme ücreti 10TL olup tarafınıza kesilen fatura 1.010TL  ( ödenecek tutar ) dir.

190TL lik ürün alımınızda kargo ücreti 5,90TL( kargo ağırlık ve hacmine göre fiyat değişmektedir ), kapıda ödeme ücreti 10TL olup tarafınıza kesilen fatura 205,90TL ( ödenecek tutar ) dir.

1.100TL lik ürün alımınızda kargo ücretsiz, kapıda ödeme ücreti 11TL olup tarafınıza kesilen fatura 1.111,00TL ( ödenecek tutar ) dir.

Teslimatta ödeme meblağı Kargo Şirketinin belirlediği oranlardır.

Kargo yetkilisine yaptığınız ödeme sonrası tarafınıza ücreti ödediğinize dair kargo evrakını imzalamanız ve kargo yetkilisinin de imzalaması gerekliliğine dikkat ediniz. 3. şahıslara ödeme yapmayınız.

Hangi kargo firması ile siparişler teslim ediliyor, kapıda ödeme şekli nedir?
 

Siparişleriniz MNG - Aras - Yurtiçi Kargolarından biri  ile sevk edilmektedir. Teslimatta ödeme seçeneğinde Yurtiçi Kargo ile Sadece Nakit, ödeme sistemi mevcuttur.  Çok yakında Yurtiçi Kargo ile Teslimattaa Kredi Kartı ile ödeme seçeneği tamamlanacaktır.

onlineyatmalzemeleri.com © 2022
Powered By OpenCart-TR